• Image

  Budova školky

  Budova je zděná, jednopatrová, umístěná v okrajové části města Bezděkov. Máme zde zahradu vybavenou zakrytým pískovištěm, průlezkami, skluzavkou, dřevěným domečkem, houpadly na pružině a prostorným dopravním hřištěm s umělým povrchem doplněným o skákací panáky a hru twister. V zahradním altánu mají děti k dispozici odstrkávadla, koloběžky, tříkolky a spoustu dalších her a hraček vhodných na pískoviště a k venkovnímu využití.

 • Image

  Interiér školky

  Interiér naší školy je moderně vybaven a přizpůsoben potřebám našich dětí. Každá třída má vlastní pracovnu a hernu (slouží zároveň jako jídelna a tělocvična), třída Sluníček slouží starším dětem i jako ložnice, šatnu, umývárnu, WC pro děti, šatnu učitelek. V přízemí budovy se nachází kuchyně, sklady potravin, prádelna školy, sprcha a WC provozních zaměstnanců. V prvním patře se nachází ložnice mladších dětí, sociální zařízení, kabinet na pomůcky, sloužící zároveň jako sborovna a místnost, kterou využíváme jako logopedickou ambulanci a ředitelnu školy.

 • Kuchyně a stravování

  Máme vlastní kuchyň, kde paní kuhařka připravuje dětem zdravou stravu, dostatek ovoce a zeleniny. Vybavení kuchyně odpovídá všem hygienickým požadavkům a kritickým bodům.